top of page
Karta Kredytowa:
Sign up for larpventure and pay at once by credit/debit card or in monthly instalments by wire transfer without additional fees.

Thu, May 11

|

Swolszewice Małe

D8 larp - Edycja Polska

narratywistyczny larp o społeczności w świecie po apokalipsie

Registration is closed
See other events
D8 larp - Edycja Polska
D8 larp - Edycja Polska

Time & Location

May 11, 2023, 8:00 PM – May 13, 2023, 10:00 PM

Swolszewice Małe, Wodna 2, 97-213 Swolszewice Małe, Poland

About the event

Przetrwaj z nami apokalipsę! Zapraszamy na polską edycję larpa D8 autorstwa Jakuba Barańskiego i Mikołaja Wichra produkowaną przez LarpVenture!

  • D8 opowiada o zwykłych ludziach w niezwykłych okolicznościach, o nostalgii za tym, co utracone i próbie zbudowania czegoś na gruzach dawnej cywilizacji.
  • D8 daje przestrzeń i narzędzia do wspólnego budowania jak najciekawszej historii oraz duży wpływ na osobistą historię i wątki swojej postaci.
  • D8 ma strukturę serialu, skupia się na rozdziałach historii ważnych dla postaci, pomijając wiele aktywności życia codziennego i upływający na nich czas.
  • D8 jest jak pudełko czekoladek - ty wybierasz, co masz ochotę zaserwować swojej postaci w kolejnych rozdziałach i w jaką opowieść one wszystkie się złożą.
  • W D8 stworzysz postać bliską sercu, dzięki temu faktycznie doświadczysz, co utraciła w czasie apokalipsy i jak próbowała odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

data: 11-14.05.2023

miejsce: Ośrodek Wczasowy Iłki

liczba graczy: 45-70 osób

wiek graczy: 18+

cena: 750 PLN

sprzedaż biletów: od 14 lutego

szczegóły: https://larpventure.com/d8-pl

serwer na Discordzie: https://discord.gg/qx7JmjBDMH

If you are interested in English run - check out here: https://larpventure.com/d8-en

< W związku z ograniczeniami technicznymi naszego sklepu z biletami, duża część jego elementów dostępna jest tymczasowo tylko w języku angielskim. Przepraszamy za niedogodności >

Share this event

bottom of page