top of page
Karta Kredytowa:
Sign up for larpventure and pay at once by credit/debit card or in monthly instalments by wire transfer without additional fees.

Thu, Aug 15

|

Wioska Fantasy

Idzie Niebo Ciemną Nocą - edycja 3 PL

larpowa opowieść o strachu osadzona w świecie serii gier o wiedźminie, wyprodukowanej przez CD Projekt Red

Idzie Niebo Ciemną Nocą - edycja 3 PL
Idzie Niebo Ciemną Nocą - edycja 3 PL

Time & Location

Aug 15, 2024, 3:00 PM – Aug 18, 2024, 11:00 AM

Wioska Fantasy, 37-700 Kuńkowce, Poland

About the event

Idzie Niebo Ciemną Nocą to historia o ludziach, ich strachu, dylematach i konsekwencjach decyzji. Nasza gra osadzona jest w świecie Sagi o Wiedźminie Andrzeja Sapkowskiego, zinterpretowanej przez CD Projekt RED w serii nagradzanych gier komputerowych. Larp umożliwia ci zanurzenie się głęboko w umyśle i emocjach twojej postaci. Doświadcz opowieści, która zabiera cię do świata przepełnionego lękiem, relatywizmem moralnym. Poczuj gęstą atmosferę tego świata wszystkimi zmysłami!  

Więcej szczegółów: Idzie niebo ciemną nocą (larpventure.com)

W cenie biletu:

 • uczestnictwo w larpie w roli przypisanej na podstawie preferencji zgłoszonych w formularzu
 • wspaniała lokacja - Wioska Fantasy!
 • bogata scenografia, rekwizyty i efekty specjalne oraz wsparcie charakteryzatorskie
 • nocleg w chatach średniowiecznych lub namiotach historycznych zapewnianych przez nas (jeśli jest to uzasadnione fabularnie)
 • kolacja pierwszego dnia, trzy posiłki w czasie pełnego dnia gry i śniadanie ostatniego dnia, woda pitna bez ograniczeń, wszystko dzięki uprzejmości Karczmy Pod Owczarkami
 • zdjęcia z larpa

Jak kupić bilet na raty?

Podczas zakupu biletu wybierz opcję płatności przelewem ("manual payment") i potwierdź zamówienie - bilet zostanie zarezerwowany. W ciągu pięciu dni roboczych wyślemy ci e-mail z harmonogramem płatności. Opłać pierwszą z pięciu rat (1/5 ceny biletu) w ciągu siedmiu dni od rezerwacji biletu w sklepie, kolejne opłacając przelewami co miesiąc zgodnie z harmonogramem. Po zaksięgowaniu przez nas każdej z płatności otrzymasz od nas potwierdzenie, jednak dopiero opłacenie pełnej kwoty uprawnia do udziału w imprezie.

Jeśli zrezygnujesz z udziału w larpie przed opłaceniem pełnej kwoty masz dwie opcje: zwrot pieniędzy wpłaconych w przeciągu ostatniego miesiąca lub przekazanie/odsprzedaż rezerwacji biletu innej osobie, która dalej będzie opłacała raty na zarezerwowany bilet.

Nieopłacenie raty zgodnie z harmonogramem jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w larpie. W przypadku odwołania gry z naszej strony otrzymasz zwrot całej wpłaconej kwoty.

Jeśli masz pytania - pisz na contact@larpventure.com.

Tickets

 • Zakon: Asystent

  Sale ends: Jul 31, 9:39 AM

  Radko z Tretogoru – adiutant dowódcy Zakonu Płonącej Róży; #męska #uzależnienie #tajemnica #religia. Szerszy opis postaci znajdziesz pod adresem: http://tinyurl.com/INCNpostaci

  PLN 1,600.00
 • Hanza: Myśliwy

  Sale ends: Jul 31, 9:39 AM

  Falgrim syn Grimvolda – myśliwy i kłusownik, krasnolud; #mężczyzna #rasizm #rodzina #tajemnica. Szerszy opis postaci znajdziesz pod adresem: http://tinyurl.com/INCNpostaci

  PLN 1,600.00

Total

PLN 0.00

Share this event

bottom of page